sobota, stycznia 26, 2008

Wyszukiwarki

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego niektórzy trafiają na te czy inne strony? Co wpisują w wyszukiwarkę aby dostać się w szczególne miejsce? Na moim blogu mam włączoną rejestrację przychodzących użytkowników. Czasem oprócz użytkownika łapie też słowa kluczowe które zostały wpisane w wyszukiwarkę.
Niekwestionowanym liderem jest zażenowanie - stan w którym wstydzimy się za działania innych, na drugim miejscu jest siuwaks - pewnie nie wszyscy wiedzą jak gówniarzeria mówi na skuna. Jednak to nie liderzy są najciekawsi, ostatnie miejsca przynoszą więcej radości. Kupały, robaczki, masturbacja odkurzaczem (taaak, to jest fajne). Darmowe zdjęcia bułek (ke?). Nie wpisuję więcej, bo się wujek gugiel, wraz z ociężałą umysłowo ciotką szukajką onetową pogniewają. Tak na marginesie, jak ktoś szuka prezentu dla Kuby w google to znajdzie jak mi kupić prezent - czy to nie miłe?

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Z tym prezentem to fakt. Jak to sobie załatwiłeś???
PS. O co chodzi teraz z tymi podpisami? Przedtem tak fajnie było.
Co z zagadka? Czyżbyś o niej zapomniał?

Nene

Anonimowy pisze...

ty sie lepiej pochwal który jesteś jak sie szuka dużych cycków ;)
G

Anonimowy pisze...

Zagadka - rozwiązanie wkrótce, a co do prezentu - kilka telefoników tu i uwdzie i tadam! :D Pirsza strona jak w morde jeżyka jest, cycorki rozmiar D, no cóż - się ma, się gra.

Prześlij komentarz