środa, lutego 25, 2009

Wystąpiło mi się w telewizji

Jakiś czas temu otrzymałem mail od Dominiki H. z informacją, że jest nagrywany program dla drugiego kanału telewizji polskiej traktującym o poufności danych. Seria programów nosi wspólny tytuł "Bramy Jutra", ma być czymś w rodzaju dziedzica dawnej Sondy. Wziąłem wolny dzień w pracy i wybrałem się do Wrocławia. W tamtejszym ośrodku telewizyjnym odbywało się nagranie. W środku był bardzo ładny, nowoczesny hol, ładna loggia, jednak, jak się weszło w obszar zwykle niedostępny dla zwykłych śmiertelników można było zobaczyć wnętrza wprost przepojone głębokim komunizmem. Podobne widoki są dostępne dla każdego studenta starszej uczelni. Farba olejna na ścianach, trochę starsze meble. Podczas oglądania wszystko wydaje się małe, od środka studio jest bardzo duże, wielkości niezłego supermarketu i bardzo wysokie.
Zdziwił mnie fakt, że publiczność musiała płacić za zaszczyt wzięcia udziału w nagraniu. Zawsze myślałem, że albo to jest za darmo albo płacą drobne kwoty za sterczenie. Całość programu można obejrzeć na oficjalnej stronie programu.
Z ciekawszych informacji poznałem Pawła Jabłońskiego vel. Goriona, mimo obiegowych opinii okazał się równym gościem z dużą wiedzą.
Nagranie właśnie zostało wyemitowane na antenie TVP2.

Oficjalna strona programu

1 komentarz:

Dobowet pisze...

Kamera Cię kocha!!!

Prześlij komentarz