niedziela, lipca 06, 2008

Lato z Radiem w Jarosławiu 2008 - po koncercie

Dzisiaj nastąpił ten dzień, dzisiaj odbył się koncert "Lata z Radiem" w Jarosławiu. Byłem na tym koncercie. Nie zawiodłem się na śpiewających warzywach: Centrum Uśmiechu. Co prawda nie ma takiego warzywa które nazywałoby się Hilary, ale łatwiej wziąć wiersz o Hilarym co okulary gdzieś zapodział, niż szukać rytmicznego wiersza o kapuście.


Wyraźnie widzimy tutaj Pana Hilarego, Pana Buraczka i Panią Marchewkę


Później wystąpiła grupa niby reggae, ale w gruncie rzeczy grają pseudo reggae rocka. Muzyka powinna być chrześcijańska, ale nie było to nachalnie podkreślane, co prawda w pewnym momencie jeden z muzyków zaczął coś bredzić o księżniczkach, ale poddał się szybciutko i zagłuszył sam siebie muzyką. Największą atrakcją wieczoru (no może nie największą, ale prawie) był deszcz, który wypędził ludzików z płyty stadionu i stłoczył ich pod parasolami. Dzięki temu, można było zrobić ładne zdjęcia trawie w deszczu. Przemoknięty całkowicie, zniknąłem na chwilę z pola walki po to by pojawić się tam na finał finałów.


Deszcz, wszystko płynie...

Bajm, zespół którego utwory bawią nas już ponad trzydzieści lat. był główną atrakcją wieczoru. Widać dużą różnicę w ilości osobników zgromadzonych pod sceną, jak ludzi którzy słuchali poprzednich zespołów to można ich było policzyć na palcach obu rąk, a artyści przegrywali z kiełbaskami, tak tutaj widać ogromny tłum bawiący się w rytm nowych i starych przebojów.


Tłumy na koncercie Bajm'u
Po finale, dużo sprzątania będzie

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Pod tym linkiem są zdjęcia z koncertu...
http://www.i-jaroslaw.pl/foto/Lato-z-radiem-2008/

Prześlij komentarz