wtorek, sierpnia 15, 2006

Miasto


Mam dar. Umiem tluc arkoroki. Niby przypadkiem, ale jak mi sie juz jakis wysliznie z reki to w drobny mak sie tlucze. Nie ma co zbierac. Przy okazji: mam ukladanke tysiac kawalkow i kilka tubek kleju. Talerz do samodzielnego montazu.


Kto wie gdzie to jest? W ktorym miejscu w Rzeszowie? Przechodziliscie tam na pewno wiele razy. Ale czy ktos popatrzyl w gore? Zgadujcie!


Moje miasto ma wiele niespodzianek dla kazdego kto ma oczy i patrzy. Ja dzis znalazlem wodospad. Ukryty za tym betonowym tunelem cichutko szumi wodospadzik. W czasie burzy grzmi pelnym grzmotem doroslego wodospadu.


Most. Taki sobie most, z innej strony. Ladny i tyle. Zadnych ukrytych znaczen.


Kto zgadnie ktore swieta teraz trwaja? Jak sie sklep nazywa i kto go sponsoruje. Pytania sa retoryczne zaznaczam.

2 komentarze:

On pisze...

Muhahaha... poznaje poznaje... muahaha... jbc.. poznalem i za pomocą kilku tajemnych informacji drogą bitów i bajtów potwierdziłem poznanie obiektu na fotografi operacyjnej.. wyprawy po zakątkach i zadupiach pięknego miasta Rzeszy.. (niemieckiej xD) Z głową w chmurach chacząc o samoloty dostrzega się więcej.. niż śmigając wzrokiem za pięknymi mocherowymi beterami xD i niezłymi tyłkami xD muhahah.. Niech świety motór będzie z wami! I otworzy wam bramy jego Przenajświętszej benzyniarni!

Anonimowy pisze...

Moze to dziwne, ale ja wiem gdzie jest twoj wodospad. Inne zdjecia mi podpowiedzialy.
Jo'ann

Prześlij komentarz