Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje lipca 26, 2005 Pogoda klasycznie wyciagnela kopyta. Najpierw lalo, a teraz jest po prostu goraco. I jak tu wierzyc synoptykom. Juz lepiej bylo jak lalo, przynajmniej bylo chlodno. A nadmiar wilgoci? Kobiety i zaby nie narzekaja. Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz